Nawigacja

 • OGŁOSZENIE

  W poniedziałek (16.10.2017r.) o godzinie 10:30 odbędzie się Ślubowanie klasy pierwszej i akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

 • ZAWODY SPORTOWE

  17 września w Nowej Wsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Przystani, brali udział w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Zawodnicy walczyli bardzo dzielnie, za co należą im się szczególne gratulacje. Dziewczęta zajęły trzecie a chłopcy czwarte miejsce.

 • ZAWODY SPORTOWE

  10 września w Przystani odbył się IV Bieg MP3 Przystań organizowany przez Urząd Gminy Olszewo-Borki. Szkołę Podstawową w Przystani reprezentowało 10 uczniów. Najlepiej zaprezentowali się Król Miłosz zajmując drugie miejsce oraz Woźniak Piotr trzecie miejsce. Czołowe miejsca zajęli również Nowacki Konrad i Szczygieł Kacper. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy brali udział i życzymy powodzenia w finałach powiatowych, które odbędą się 30 września w Ostrołęce.

 • OGŁOSZENIA

  Zebranie z rodzicami dzieci 3 i 4-letnich odbędzie się 19 września (wtorek) o godzinie 930 .

  Zebranie z rodzicami uczniów klas 0-VII odbędzie się 25 września ( poniedziałek) o godzinie 1530 .

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

  4 WRZEŚNIA O GODZINIE 1030 ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września o godzinie 10:30.

  Nabór do oddziału przedszkolnego 3 i 4-latków odbędzie się pod koniec września 2017r.

 • PODRĘCZNIKI DO NAUKI RELIGII

  KLASY I-III 

  - Kl. I SP AZ-11-01/12-KI-1/12 , Żyjemy w Bożym świecie , red. K. Mielnicki, E. Kondrak, Jedność, Kielce

  - Kl. II SP AZ-12-01/12-KI-3/12 , Idziemy do Jezusa , red. J. Czerkawski, E. Kondrak, Jedność, Kielce

  - Kl. III SP AZ-13-01/12-KI-4/13 , Jezus jest z nami , red. J. Czerkawski, E. Kondrak, Jedność, Kielce

  KLASY IV-VII

  - Kl. IV SP AZ-21-02/12-KI-1/12 , Miejsca pełne BOGActw , autorzy: ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek, Jedność, Kielce

  - Kl. V SP AZ-22-02/12-KI-1/13 , Spotkania uBOGAcające , autorzy: ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, Jedność, Kielce

  - Kl. VI SP AZ-23-02/12-KI-3/14 ,Tajemnice BOGAtego życia , ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska, Jedność, Kielce

  - Kl. VII (była I gimnazjum), Błogosławieni, którzy szukają Jezusa , AZ-31-01/13-KI-3/13 ,autorzy: ks. K. Mielnicki,E. Kondrak,E.  Parszewska

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

  Dnia 23 czerwca 2017r. uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Wszyscy żegnali się w dobrych nastrojach i życzyli sobie miłych wakacji.

 • KURPIE ZIELONE W LITERATURZE

  19 maja 2017r. w Szkole Podstawowej im. W. Broniewskiego w Olszewie-Borkach odbyły się eliminacje gminne XXXIV Konkursu Recytatorskiego " Kurpie Zielone w Literaturze". W kategorii wiersz o ziemi kurpiowskiej uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca:

  II miejsce- Amelia Zabielska

  III miejsce- Sandra Sypniewska

  wyróżnienie- Karolina Oleszczak, Julia Pawlikowska, Klaudia Wołosz

 • JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ NARODÓW

  Uczennica klasy VI Klaudia Wołosz zajęła III miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Multimedialnym pt.:  " Święty Jan Paweł II- Ojciec wszystkich narodów". Klaudia zakwalifikowałasię do II etapu konkursu. Wspierała ją opiekunka pani Anna Niedźwiecka.

 • KONKURS PLASTYCZNY

  8 maja odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego " Miejsce urodzenia". Aleksander Kłos ( kl. I) zajął II miejsce. Olek tworzył pod opieką pani Anny Niedźwieckiej. 

 • PALMA WIELKANOCNA

  6 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie gminnego konkursu na Palmę Wielkanocną. 

  Nasi uczniowie zajęli:

  - I miejsce- oddział przedszkolny, kl."0"

  - II miejsce Bartosz Zyśk- kl.I

  Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.

 • TEATRZYK

  30 marca 2017r. Szkołę Podstawową w Przystani odwiedzili aktorzy z teatru objazdowego "Smyk" z Białegostoku, by zaprezentować przedstawienie " Magiczna książka Ady". Przedstawiona historia miała na celu popularyzację czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

 • KONKURS PLASTYCZNY

  27 marca 2017r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Biblioteką Pedagogiczną w Ostrołęce "Obraz Józefa Piłsudskiego. Ilustracja do wiersza Jana Brzechwy REWIA". Uczeń naszej szkoły Julian Bączek z klasy I zajął I miejsce w kategorii klasy I-III. Gratulujemy!

 • OGŁOSZENIE

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przystani prosi o zgłaszanie dzieci do przedszkola na rok szkolny 20017/20018 do dnia 15.04.2017r.

 • OGŁOSZENIE

  Ze względu na awarię pieca centralnego ogrzewania, a przy tym niską temperaturę w klasach Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przystani odwołuje zajęcia dydaktyczne w dniach 20- 21. 03. 2017r. w ramach dni wolnych do dyspozycji dyrektora.

 • ZAWODY SPORTOWE

  Nasza uczennica Klaudia Wołosz zajęła II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki w kategorii- szkoły podstawowe dziewczęta. Gratulujemy!

 • CHINKA NOWOROCZNA

  Ferie zimowe rozpoczęliśmy balem karnawałowym, który odbył się 11 lutego 2017r. oprócz zabawy tanecznej uczniowie brali udział w konkursach zorganizowanych przez Samorząd uczniowski i p. Milenę Pawlak oraz w spotkaniu z Mikołajem.

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

       23 stycznia wierszem i piosenką uczciliśmy święto naszych Babci i Dziadków.

 • AKCJA "MIŚ RATOWNIŚ"

  Nasza szkoła włączyła się w kampanię " I twój miś może zostać ratownikiem", polegającej na zbieraniu maskotek. Po zakończonej akcji maskotki trafiły do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych na terenie województwa, ma następnie do poszkodowanych dzieci. Akcję koordynuje Samorząd uczniowski wraz z opiekunem p. MIleną Pawlak.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Przystani
  Przystań 33
  07-416 Olszewo-Borki
 • (+48)297604715

Galeria zdjęć