Środa 22.11.2017

REALIZOWANE PROJEKTY

"B jak Bezpieczny, N jak Niechroniony"

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Zdrowo jem, więcej wiem

Odpakowani.pl

Aktualności

• W poniedziałek (16.10.2017r.) o godzinie 10:30 odbędzie się Ślubowanie klasy pierwszej i akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

• 17 września w Nowej Wsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Przystani, brali udział w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Zawodnicy walczyli bardzo dzielnie, za co należą im się szczególne gratulacje. Dziewczęta zajęły trzecie a chłopcy czwarte miejsce.

• 10 września w Przystani odbył się IV Bieg MP3 Przystań organizowany przez Urząd Gminy Olszewo-Borki. Szkołę Podstawową w Przystani reprezentowało 10 uczniów. Najlepiej zaprezentowali się Król Miłosz zajmując drugie miejsce oraz Woźniak Piotr trzecie miejsce. Czołowe miejsca zajęli również Nowacki Konrad i Szczygieł Kacper. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy brali udział i życzymy powodzenia w finałach powiatowych, które odbędą się 30 września w Ostrołęce.

• Zebranie z rodzicami dzieci 3 i 4-letnich odbędzie się 19 września (wtorek) o godzinie 930 .

Zebranie z rodzicami uczniów klas 0-VII odbędzie się 25 września ( poniedziałek) o godzinie 1530 .

• 4 WRZEŚNIA O GODZINIE 1030 ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września o godzinie 10:30.

Nabór do oddziału przedszkolnego 3 i 4-latków odbędzie się pod koniec września 2017r.

• KLASY I-III

- Kl. I SP AZ-11-01/12-KI-1/12 , Żyjemy w Bożym świecie , red. K. Mielnicki, E. Kondrak, Jedność, Kielce

- Kl. II SP AZ-12-01/12-KI-3/12 , Idziemy do Jezusa , red. J. Czerkawski, E. Kondrak, Jedność, Kielce

- Kl. III SP AZ-13-01/12-KI-4/13 , Jezus jest z nami , red. J. Czerkawski, E. Kondrak, Jedność, Kielce

KLASY IV-VII

- Kl. IV SP AZ-21-02/12-KI-1/12 , Miejsca pełne BOGActw , autorzy: ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek, Jedność, Kielce

• Dnia 23 czerwca 2017r. uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Wszyscy żegnali się w dobrych nastrojach i życzyli sobie miłych wakacji.

• 19 maja 2017r. w Szkole Podstawowej im. W. Broniewskiego w Olszewie-Borkach odbyły się eliminacje gminne XXXIV Konkursu Recytatorskiego " Kurpie Zielone w Literaturze". W kategorii wiersz o ziemi kurpiowskiej uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca:

II miejsce- Amelia Zabielska

III miejsce- Sandra Sypniewska

wyróżnienie- Karolina Oleszczak, Julia Pawlikowska, Klaudia Wołosz

• Uczennica klasy VI Klaudia Wołosz zajęła III miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Multimedialnym pt.:  " Święty Jan Paweł II- Ojciec wszystkich narodów". Klaudia zakwalifikowałasię do II etapu konkursu. Wspierała ją opiekunka pani Anna Niedźwiecka.

Aktualności

• Szkoła Podstawowa w Przystani